Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej na stronie wszystkoociasteczkach.pl Zamknij
Dzisiaj jest: 6 czerwca 2020

          A  R  C  H  I  W  U  M      I  N  F  O  R  M  A  C  J  I      O       W  Ł  A  D  Z  A  C  H       I  Z  B  Y         

 

   KADENCJA  2015-2018     

        
 

Walne Zgromadzenia

Rada Izby           

Zarząd Izby     

 Komisja Rewizyjna

 Komisja Rozjemcza

 
 

Rada:

Andrzej Dulka — Przewodniczący (Prezes, Alcatel-Lucent Polska sp. z o.o.)
Marek Gondzio — Wiceprzewodniczący (Prezes, Globema sp. z o.o.).
Andrzej Abramczuk — członek (Doradca, Aero2 sp. z o.o.)
Cezary Albrecht — członek (Dyrektor Dep., T-Mobile Polska S.A.)
Mariusz Busiło — członek (Pełnomocnik, Mobyland sp. z o.o.)
Aneta Cielebąk-Zduniak — członek (Dyrektor Dep., NETIA S.A.)
Andrzej Fiedoruk — członek (EMAR sp.j.)
Marek Huzarewicz — członek (Wiceprezes, Philips Lighting Poland sp. z o.o.).
Zbigniew Klonowski — członek (Prezes, TRIAS S.A.)
Krzysztof Kornacki — członek (Członek Zarządu, LoVo TeleKontakt24 sp. z o.o.)
Krzysztof Kwaczyński — członek (Przew. RN, SPS Electronics sp. z o.o.)
Damian Lindner — członek ((Dyrektor, Energetyczne Centrum S.A.)
Jacek Łęgiewicz — członek (Dyrektor, SAMSUNG Electronics Polska sp. z o.o.)
Jacek Niewęgłowski — członek (Członek Zarządu, P4 sp. z o.o.).
Andrzej Ostrowski — członek (Członek Zarządu, OSTROWSKI sp. z o.o.).
Paweł Owczarski — członek (Prezes, Polski Prąd S.A.)
Jan Piotrowski — członek (Dyrektor Gen., Eltel Networks Telecom sp. z o.o.)
Paweł Pisarczyk — członek (Prezes, ATENDE Software sp. z o.o.)
Robert Podsiadło — członek (Menedżer, Screen Network S.A.)
Andrzej Rogowski — członek (Prezes, Multimedia Polska S.A.).
Tom Ruhan — członek (Telefonia DIALOG S.A.)
Zbigniew Stanasiuk — członek (Członek Zarządu, ZUK ELZAB S.A.)
Andrzej Szymański — członek (Prezes, Landis+Gyr sp. z o.o.)
Mariusz Zejdler — członek (Prezes, Nordisk Polska sp. z o.o.)
Jerzy Żurek — członek (Dyrektor, Instytut Łączności - PIB).

 

Zarząd:

Stefan Kamiński - Prezes Zarządu KIGEiT
Jarosław Tworóg - Wiceprezes Zarządu (Właścicel CONSULNET).
Arkadiusz Bąk - członek
Krzysztof Chełpiński - członek (Prezes mis24.pl sp. z o.o.).
Dariusz Działkowski - członek (Członek Zarządu Cyfrowy Polsat S.A.).
Eugeniusz Gaca - członek
Józef Gromek - członek (Dyrektor Instytut Tele- i Radiotechniczny).
Dariusz Kowalczyk-Tomerski - członek (Prezes TP Teltech sp. z o.o.).
Jerzy Kuś - członek (Członek Zarządu APATOR S.A.).
Agnieszka Nosal - członek
Sebastian Stadnik - członek (Dyrektor Generalny LG Electronics Wrocław sp. z o.o.).

 

Komisja Rewizyjna:

Wojciech Gawęda - Przewodniczący
Mirosław Fereniec - Wiceprzewodniczący (Z-ca Dyrektora Instytut Łączności - PIB).
Wojciech Klimek - członek (Prezes Elster Kent Metering sp. z o.o.).
Jarosław Wojtulewicz - członek (Doradca APATOR S.A.).
Przemysław Żyła - członek (Dyrektor Rozwoju Biznesu NetSprint.pl sp. z o.o.).

 

Komisja Rozjemcza:

Robert Uklański - Przewodniczący (Prezes Instytut Rynku Elektronicznego sp. z o.o.).
Jacek Białobrzeski - Wiceprzewodniczący (Właściciel Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Białobrzeski).
Piotr Derbis - członek
Krzysztof Heller - członek (Współwłaściciel InfoStrategia sp.j.).
Maciej Pabisiak - członek
 

 

 

NASI CZŁONKOWIE