Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /func.php on line 12
SDFUR

SDFUR

Sekcja Dostawców Fiskalnych Urządzeń Rejestrujących Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (SDFUR), powstała 6 listopada 2002 roku.

Sekcję założyło 11 firm – członków KIGEiT.

Członkami sekcji są producenci, dostawcy, integratorzy oraz projektanci związani z rynkiem urządzeń fiskalnych. Członkowie sekcji produkują lub dostarczają urządzenia fiskalne do rejestracji obrotów związanych z podatkiem VAT, software lub zajmują się usługami i serwisem w tej dziedzinie.

 

Do podstawowych zadań SDFUR KIGEiT należy:

Wspieranie inicjatyw ustawodawczych i organizacyjnych zmierzających do uregulowania oraz wypracowania zasad funkcjonowania działalności w zakresie rynku fiskalnych urządzeń rejestrujących.

Reprezentowanie i ochrona interesów dostawców fiskalnych urządzeń rejestrujących względem osób trzecich, w tym w szczególności wobec organów ustawodawczych i wykonawczych Rzeczpospolitej Polskiej jak i branżowych organizacji międzynarodowych, a także Unii Europejskiej.

Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.

Sekcja tworzy zespoły i grupy problemowe do rozwiązywania konkretnych zagadnień, które zarząd sekcji uznał za ważne dla branży dostawców fiskalnych urządzeń rejestrujących. Sekcja przygotowuje stanowiska dla zarządu KIGEiT.

Członkiem Sekcji może stać się podmiot będący członkiem KIGEiT, spełniający wymogi stawiane przez Regulamin SDFUR KIGEiT (43 kB) . Więcej informacji, o tym jak zapisać się do sekcji znajdą Państwo w zakładce "Zapisz się do sekcji".