Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /func.php on line 12
SPAE promuje idee BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW instalacji elektrycznej

SPAE promuje idee BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW instalacji elektrycznej

 

SPAE promuje idee

BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW instalacji elektrycznej

na Targach ENERGETAB 2017

 

 

 

 

 

 

Właśnie zakończyły się Międzynarodowe Targi ENEGRETAB 2017, w których uczestniczyli wszyscy członkowie Sekcji Producentów Aparatury Elektrycznej Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (SPAE KIGEiT):
• ABB Sp. z o.o.
• Dehn Polska Sp. z o.o.
• ETI Polam
• Eaton Electric Sp. z o.o.
• Hager Polo sp. z o.o.
• Legrand Polska Sp. z o.o.
• Schneider Electric Polska sp. z o.o.
• Siemens Sp. z o.o.


Tegoroczne targi były szczególnie ważne dla członków SPAE, którzy postanowili wspólnie zakomunikować branży elektrotechnicznej, jak ważna jest kwestia bezpieczeństwa produktów stosowanych w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia.


Sekcja zaimplementowała na terenie Polski europejską inicjatywę MSSI ELECTRICAL (Market Surveillance Support Initiative). Inicjatywa ta zrzesza europejskich wytwórców produktów i systemów z zakresu infrastruktury elektrycznej oraz instalacyjnej niskiego napięcia, organizacje branżowe oraz akredytowane organy oceny zgodności. W ramach podjętej współpracy, podmioty te monitorują rynek w obszarze produktów i systemów oraz podejmują stosowne działania poprzez informowanie właściwych organów nadzoru rynku o produktach, do których zachodzi podejrzenie ich niezgodności z normami i wymaganiami. Sekcja wspiera także akcje informacyjne i edukacyjne na temat bezpieczeństwa produktów z omawianego zakresu.


Wszystkie działania podejmowane w ramach inicjatywy podejmowane są w jednym celu, aby zwiększyć bezpieczeństwo produktów, a co za tym idzie klientów, za które producenci sprzętu elektroinstalacyjnego czują się odpowiedzialni.
Stoiska firm członkowskich SPAE połączyło więc w tym roku wspólne hasło „Łączy nas bezpieczeństwo” pod patronatem KIGEiT i MSSI ELECTRICAL. Hasło to było obecne przy każdym stoliku na stoiskach członków SPAE, przy kawie i rozmowach, nawet na serwetkach stworzonych specjalnie do promocji całej akcji.
Niezmiernie satysfakcjonujący jest fakt, że akcja została zauważona zarówno przez odwiedzających, jak również przez media. Informacje o akcji i inicjatywie członków SPAE ukazały się na wielu portalach branżowych.