Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /func.php on line 12
Bariery w adopcji energooszczędnych rozwiązań APE w rejonie Morza Bałtyckiego

Bariery w adopcji energooszczędnych rozwiązań APE w rejonie Morza Bałtyckiego

Mapa drogowa: Bariery w adopcji energooszczędnych rozwiązań Advanced Power Electronics (APE) w rejonie Morza Bałtyckiego (BSR). 

W ramach prowadzonych prac w projekcie GREEN POWER ELECTRONICS otrzymaliśmy od Uniwersytetu w Sonderborgu roadmapę technologiczno-produktową, która wskazuje bariery w adopcji energooszczędnych rozwiązań Advanced Power Electronics (APE) w rejonie Morza Bałtyckiego (BSR). Dokument ten, który będzie podlegał dalszym pracom uwzględnia sytuację w 7 krajach, a dokładnie w Niemczech, Danii, Estonii, Litwie, Łotwie, Polsce oraz Szwecji. 
Rozdział dotyczący sytuacji w Polsce, lekturę którego szczególnie polecamy Państwa uwadze, został opracowany na podstawie 2 warsztatów, zorganizowanych przez KIGEiT w dniach 29/11/2016 oraz 6/03/2017. W najbliższym czasie planujemy kolejne spotkania, których celem będzie przedyskutowanie i uzupełnienie dotychczasowych wniosków.
O wszelkich szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco, ale już teraz zachęcamy do aktywnego włączenia się w dalsze prace.
Mapę drogową znajdą Państwo <tu>.